21 LUTEGO 2024

ZMIANA TERMINU Finału Pucharu Polski Masters 2024

Szanowni Państwo,

Wraz z naszym partnerem, firmą Atomic, z przykrością informujemy, że Finał Pucharu Polski Masters 2024 w narciarstwie alpejskim, planowany na nadchodzący weekend 1-2 marca 2024 roku w Szczawnicy, zostaje z przyczyn od nas niezależnych, przeniesiony na grudzień 2024 roku.

Decyzja ta została podjęta ze względu na niekorzystne i niestety ciągle pogarszające się warunki atmosferyczne, które mogłyby stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników imprezy. Priorytetem Polskiego Związku Narciarskiego oraz firmy Atomic jest niezmiennie zapewnienie najlepszych warunków sprzyjających rywalizacji na najwyższym poziomie i troska o bezpieczeństwo każdego zawodnika.

Będziemy na bieżąco informować Państwa o wszelkich szczegółach dotyczących nowej daty Finału Pucharu Polski Masters oraz wszelkich związanych z nim kwestiach organizacyjnych. Prosimy o wyrozumiałość w zaistniałej sytuacji.

Chcemy zapewnić Państwa, że przeniesienie wydarzenia na grudzień ma na celu zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i zapewnienie udziału w zawodach bez żadnych zakłóceń. Mamy nadzieję na udział wszystkich zawodników w nowym terminie, aby razem kontynuować rywalizację.

 

Polski Związek Narciarski

Źródło: Aleksandra Miśkiewicz / PZN