• Przedstawiamy nowych managerów dyscyplin PZN

  Zgodnie z przyjętym kalendarzem i harmonogramem działań, komisja konkursowa przedstawiła swoje rekomendacje dotyczące kandydatów na managerów dyscyplin Zarządowi PZN na posiedzeniu w dniu 23 kwietnia 2024r.  Zarząd po zapoznaniu się z wytycznymi komisji i przesłuchaniu wybranych kandydatów zarekomendował dwie kandydatury Prezesowi PZN, Adamowi Małyszowi.  Zgodnie z decyzją i rekomendacją Zarządu PZN, Prezes podjął decyzję o zatrudnieniu Kamila Fundanicza na stanowisku managera ds. biegów narciarskich oraz Filipa Rzepeckiego na stanowisku managera ds. narciarstwa alpejskiego.

  Czytaj więcej

 • Znamy składy Kadr PZN na sezon 2024/2025

  Polski Związek Narciarski ogłosił składy Kadr PZN na sezon 2024/2025, zgodne z Wytycznymi Sportowymi i opublikowanymi wcześniej rankingami posezonowymi. Na ich podstawie Zarząd PZN do końca maja 2024 roku zatwierdzi ostateczne składy Kadr Narodowych, które będą reprezentować Polskę w najbliższym sezonie. Wykaz szerokich Kadr PZN w poszczególnych dyscyplinach znajduje się w załącznikach. 

  Czytaj więcej

 • Zarząd PZN powołał Kadry Narodowe na sezon 2024/2025

  Zarząd Polskiego Związku Narciarskiego zatwierdził składy Kadr Narodowych w skokach i biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, snowboardzie alpejskim, narciarstwie alpejskim oraz freestyle'u. Powołano także trenerów głównych Kadr Narodowych Juniorów i ustalono zasady szkolenia juniorów we wszystkich dyscyplinach PZN w oparciu o realizację planów treningowych w Szkołach Mistrzostwa Sportowego.

  Czytaj więcej

 • ŚBZN ogłasza konkurs na usługę ochrony

  Śląsko-Beskidzki Związek Narciarski, działając na podstawie porozumienia trójstronnego z Polskim Związkiem Narciarskim oraz Międzynarodową Federacja Narciarska, jako Komitet Organizacyjny zawodów FIS Grand Prix Wisła 2024, które odbędą się w dniach 16-18.08.2024r. ogłasza otwarty konkurs ofert usługi ochrony podczas zawodów. 

  Czytaj więcej

 • ŚBZN ogłasza konkurs na usługę dostarczenia telebimów oraz band LED

  Śląsko-Beskidzki Związek Narciarski, działając na podstawie porozumienia trójstronnego z Polskim Związkiem Narciarskim oraz Międzynarodową Federacja Narciarska, jako Komitet Organizacyjny zawodów FIS Grand Prix Wisła 2024, które odbędą się w dniach 16-18.08.2024r. ogłasza otwarty konkurs ofert usługi dostarczenia telebimów oraz band LED.

  Czytaj więcej

poprzedni slajd
następny slajd